Narcia Resort Hotel Web Sitesi Künyesi

Antalya Side mevkinde yer alan beş yıldızlı Otel Narcia Resort, ultra herşey dahil bir konsept ile hizmet vermektedir. Çocukların el üstünde tutulduğu otel, bu yönüyle çocuklu ailelerin tercih sebebi. Bunu web sitesinde vurgulamak da biz web tasarım uzmanlarının işi..

Bir ziyaretçi olarak web sitesine girdiğinizde hemen şu mesajları alabilirsiniz; turkuaz mavi tonlar ile deniz etkisi, açık güneşli bir günün ışıltısı ile yaz mevsimi ve çocukların da dahil olduğu muhteşem bir tatil planı. Banner alanında tek fotoğraf ile bu imajı verebilmek ve sitenin her tarafında bu tatil atmosferini aynı konsept fotoğraflar ile koruyabilmek, ziyaretçilere keyifli bir deneyim sunmak adına hem bizi hem müşterimizi memnun etti.

Narcia Resort, uzun yıllardır, hotel web tasarımı referanslarımız arasında yer almaktadır. İki kez arayüz tasarımı yapıldı ve bir kez de yazılım altyapısı yenilendi. BulutPress® yazılım markası ile tescil edip tamamen yeni teknolojiler ile sıfırdan geliştirdiğimiz yönetim panelimiz hem Narcia Hotel gibi son kullanıcı Sarvon® müşterileri tarafından hem de web tasarım profesyonelleri diye tanımladığımız bayilerimiz tarafından kullanılmaktadır. Web sitelerimizin mobil uyumluluğu, SEO uyumluluğu, yönetim konforu, hızı, performansı, test edilebilir sonuçları açısından oldukça etkileyici.

Narcia Resort Hotel ile her zaman keyifle çalıştık. Nice yıllar daha birlikte çalışmak ümidiyle...